English

Grįžti

"Dream Repair" Plaukų struktūrą atstatanti procedūra su keratinu

Dream Repair procedūros metu naudojamos šios priemonės:

Dream Pre-Šampūnas - giliai valantis, mažo šarmingumo (ph8), atveria plauko žvynelius.
Dream K-fluid - atstatantis keratino skystis. Suderintas hidrolizuoto keratino, sericino, jojobos, glicerino ir avokado aliejų poveikis: atstato plauko struktūrą, stiprina, gerina plauko elastingumą, suteikia blizgesio.
Dream Kaukė - su jojoba ir avokado aliejais, sericinu: intensyviai puoselėja pažeistus, gyvybingumą praradusius plaukus, atstato plaukų struktūrą, glotnina, suteikia blizgesio, apsaugo dažytų plaukų spalvą.

"Dream Repair" procedūros eiga:
Paprasti žingsniai, iš karto pastebimai pagerinantys plaukų būklę:

1. Plaukai du kartus plaunami naudojant Dream pre-šampūną. Švelniai masažuojant plaukus iš jų pašalinami nešvarumai, plaukai paruošiami kitiems procedūros žingsniams.

2. Kiekviena drėgnų plaukų sruoga tepama atstatančiu keratino skysčiu K fluid. Kad priemonė geriau pasiskirstytų, plaukai peršukuojami šukomis.

3. Plaukai išdžiovinami džiovintuvu. Tai reikalinga tam, kad hidrolizuotas keratinas geriau įsigertų ir sericinas efektyviau atstatytų pažeistas plauko vietas. Po to plaukai nuskalaujami dideliu kiekiu vandens, kad plauko išorėje neliktų keratino sankaupų.

4. Ant plaukų užtepama Dream kaukė (dabar kaukė veiks sinergiškai su keratino skysčiu K fluid). Kaukė tolygiai paskirstoma šukomis. Plaukai švelniai masažuojami. Tai padeda suformuoti ploną sericino apvalkalą. Dėl to plaukai labiau blizgės, sumažės jų pūtimasis. Kaukei leidžiama veikti 3-5 minutes. Plaukai išskalaujami ir išdžiovinami.

Procedūrą salone galima kartoti kas savaitę. Po procedūros galėsite mėgautis ne tik sveikesniais, bet ir gražiai sušukuotais plaukais. Norint išlaikyti procedūros poveikį namuose rekomenduojama naudoti: Dream post-šampūną, Dream kaukę ir argano aliejų.

1 - 1.5 val.
Kaina: 39€

Dream linijos veikliosios medžiagos: hidrolizuotas keratinas - plauko struktūrą sudarantis baltymas, gebantis prasiskverbti pro kutikulę ir pasiekti vidinius plauko sluoksnius. Dėl to greitai ir pilnai atstatomos pažeistos plauko zonos. Daro plaukus stipresnius ir elastingesnius (šios medžiagos yra keratino skystyje K fluid); sericinas - šilko baltymas, atstatantis pažeistas plauko kutikulės zonas. Padengia plauko paviršių atspariu tolygiu sluoksniu. Dėl to plaukai ima labiau blizgėti, mažiau pučiasi. Poveikis pastebimas iškart. Plaukai labiau blizga, lengviau išsišukuoja (šios medžiagos yra K fluid ir kaukėje); jojobos aliejus - puoselėja, drėkina plaukus, daro juos paklusnesnius, suteikia plaukams blizgesio (šios medžiagos yra K fluid ir kaukėje); avokado aliejus - kaip ir jojobos aliejus, puoselėja plaukus; sukuria apsauginę plėvelę, dėl kurios plaukai tampa paklusnesni, labiau blizga. Neleidžia plaukams veltis (šios medžiagos yra K fluid ir kaukėje).