English

ANTI-AGE MIKROADATŲ PROCEDŪRA

Smulkioms adatėlėms ridenantis odos paviršiumi, per sekundės dalį susidaro smulkios poros. Gilesniesiems odos sluoksniams jos signalizuoja apie mikrodefektą. Taip iškart sužadinamas prigimtinis odos atsikūrimo mechanizmas: oda ima pati „taisyti“ šiuos mikrodefektus reaguodama į laikinai atsiradusius mikrokanalėlius. Tuo pat metu vyksta kito pageidautinio reiškinio – kolageno sintezės – skatinimas: susidaro naujos kolageno skaidulos ir gaminasi elastinas ir hialurono rūgštis. Rezultatas: palaikomos ir sustiprinamos odos funkcijos; pagerėja odos struktūra; sumažėja raukšlelių gylis, akivaizdžiai pasilygina randai ir kiti odos nelygumai.

Per mikroporas, kurios susidaro odos paviršiumi ritinant volelį su mikroadatėlėmis, galima labai veiksmingai įvesti į odą veikliuosius ingredientus. Badymo mikroadatėlėmis metu audinys aplink mikroporas ir epidermis lieka nepaliesti.

Jau po pirmosios procedūros oda atrodo gaivesnė, stangresnė ir gyvybingesnė.

Siekiant užtikrinti, kad BIODROGA MD mikroadatėlių procedūros būtų atliktos pagal aukščiausius standartus, jas geriausia patikėti išskirtinai sertifikuotiems ir specialiai apmokytiems kosmetologams-grožio meistrams.

Procedūros pradžioje oda nuvaloma ir tonizuojama. Atliekamas odos šveitimas su Skin Refining Peeling arba pagal odos tipą pasirinktą rūgštį*. Naudojant rolerį įvedami Biodroga MD Hialurono rūgšties 10% ir Advanced Vitamin C 15 koncentratai. Nano molekulinės masės hialurono rūgšties koncentratas 10%** suteikia brandžiai odai tūrio, idealiai saugo odą nuo elastingumo praradimo, intenyviai drėkina odą. Vitaminas C pagerina hialurono rūgšties prasiskverbimą į odą. Rolerio atveriami mikrokanalai dėl vitamino C poveikio ilgiau išlieka atviri. Taip pat vitaminas C aktyvina kolageno sintezę, stabdo uždegiminius procesus. Uždedama kolageno kaukė (lakštas) arba Hialurono rūgšties želė + Restructuring koncentratas. Natūralus 100% kolagenas pasižymi staigiu stangrinamuoju ir puikiu drėkinamuoju bei raminamuoju poveikiais. Tinka sausai (išsausėjusiai) ir/arba jautriai odai. Kolageno kaukė - lakštas - puiki gydomoji priemonė dehidruotai odai. Tai biologiškas produktas, sudėtyje nėra kvapniųjų medžiagų ir konservantų. Pasižymi šaldančiu ir gaivinančiu poveikiu. Stangrina audinius, akivaizdžiai sušvelnėja raukšlės. Atliekamas limfodrenažinis masažas. Procedūros pabaigai parenkamas veido odos būklę atitinkantis serumas ir kremas.

60 min.
Kaina: su Hialurono rūgšties žele + Restructuring koncentratu be kalogeno kaukės (lakšto) 55€
su kalogeno kauke (lakštu) 65€
*su Skin Refining Peeling be rūgštinio pilingo -2€
**be hialurono rūgšties 10% koncentrato -10€

5 procedūros - 5% nuolaida
10 procedūrų - 10% nuolaida