English

Biodroga MD drėkinanti procedūra

Drėgmės stokojanti, išsausėjusi oda jaučiasi sausa ir šiurkšti. Dažniausiai ji yra plona, jautri ir praradusi švytėjimą, dažnai pastebimas pleiskanojimas ypač kaktos srityje: dėl sumažųjusios riebalų gamybos, hidro-lipidinis sluoksnis yra nepakankamas, todėl oda nėra pajėgi išlaikyti pakankamą kiekį drėgmės viršutiniuose odos sluoksniuose. Ankstyvos raukšlelės ypač pasimato akių srityje. Smulkios linijos tarp nosies ir burnos kampučių taip pat yra tipiški šios odos tipo požymiai. Tokiam odos reljefui įtakos turi agresyvios valymo ir priežiūros priemonės, blogi gyvenimo įpročiai, per mažas drėgmės patekimas į odą bei neigiamas aplinkos poveikis, pvz. UV spinduliai.

Drėgmės trūkumas nepriklauso nuo amžiaus, tačiau nurodo sekančias priežastis: iš vienos pusės tai yra stresas, agresyvios valymo ir priežiūros priemonės, blogi gyvenimo įpročiai, per mažas drėgmės patekimas į odą bei neigiamas aplinkos poveikis, pvz. UV spinduliai – iš kitos pusės tai labai retais atvejais gali būti yra genetinis paveldimumas. Procedūra su Biodroga MD Moisture produktais, pagamintais medicininiu dermatologiniu pagrindu didina odos drėgmės rezervą ir ypač tinka odai su padidėjusiu transepiderminiu vandens praradimu, kuris pasireiškia šiurkščiu odos reljefu, silpnu tonusu, išsausėjimo raukšlelėmis.

Drėgmes stokojančios odos požymiai:


Procedūros tikslas: Procedūros eiga: procedūros pradžioje oda nuvaloma naudojant Biodroga MD valantį pienelį ir tonizuojama Biodroga MD raminančiu losjonu. Atliekamas dvigubas pilingas naudojant Biodroga MD odą atjauninantį pilingą ir skaistinantį žele pilingą. Įvedamas hypoalergiškas drėkinantis koncentratas – Biodroga MD Hypoallergen Moisture Concentrate. Energijos aktyvatoriumi atliekamas akupresūrinis masažas. Atliekamas limfdrenažinis masažas. Uždedama stangrinanti kaukė su greito poveikio efektu - Biodroga MD Firming Mask. Procedūros pabaigai naudojamas Biodroga MD Collagen Boost paakių kremas ir Biodroga MD Perfect Hydration 24h kremą.

Rezultatas: pastebimai sušvelninamos dėl išsausėjimo atsiradusios raukšlelės. Oda maksimaliai aprūpinama drėgme. Pastebimai stangresnė elastingesnė oda.

60 min.
Kaina: 35€