English

Biodroga MD procedūra ypač jautriai odai

Jautri alergijoms linkusi oda dažniausiai yra smulkių porų ir jautriai reaguoja į vidinius bei išorinius dirgiklius. Joje pastebimi sudirgimai, paraudimai, išsiplėtę kapiliarai, ji yra plona bei sausa ir stokojanti riebalų. Tokią odos būklę įtakoja agresyvios valymo priemonės ir netinkama priežiūra, blogi gyvenimo įpročiai bei neigiamas aplinkos poveikis, pvz. UV spinduliai.

Ši procedūra su BIODROGA MD Hyper Sensitive produktais ypač tinka jautriai ir sausai odai, taip pat esant neurodermatitui (neūminėje fazėje). Ši procedūra taip pat tinkama prieš ir po operacijų, kad dar labiau optimizuoti estetinių, plastinių ir dermatologinių invazijų (kaip pvz. dermoabrazija, lazerinės procedūros, injekcijos, procedūros vaisinėmis rūgštimis) poveikį.

Procedūros tikslas:

Procedūros eiga: procedūros pradžioje oda nuvaloma naudojant Biodroga MD valantį pienelį ir tonizuojama Biodroga MD raminančiu losjonu. Atliekamas dvigubas pilingas naudojant Biodroga MD odą atjauninantį pilingą ir skaistinantį žele pilingą. Įvedamas koncentratas jautriai odai – Biodroga MD atstatantis koncentratas. Energijos aktyvatoriumi atliekamas akupresūrinis masažas. Atliekamas limfdrenažinis masažas. Šios procedūros metu kaip kaukė naudojamas gryno kolageno lapas. Natūralus 100% kolagenas pasižymi staigiu stangrinamuoju ir puikiu drėkinamuoju bei raminamuoju poveikiais. Tinka sausai, išsausėjusiai odai ir jautriai odai. Kolageno kaukė - lakštas - puiki gydomoji priemonė dehidruotai odai. Tai biologiškas produktas, sudėtyje nėra kvapniųjų medžiagų ir konservantų. Pasižymi šaldančiu ir gaivinančiu poveikiu. Stangrina audinius, akivaizdžiai sušvelnėja raukšlės. Oda atrodo pailsėjusi ir jaunesnė. Kol veikia kaukė naudojant masažinį lipidinį krema atliekamas dekoltė zonos masažas. Procedūros pabaigai naudojamas Biodroga MD Hyper Sensitive paakių kremas ir Biodroga MD Hyper Sensitive 24 val kremas veido, kaklo ir dekolte sričiai.

Rezultatas: pastebimai pailsėjusi, išlyginta, atsipalaidavusi ir elastinga oda.

90 min.
Kaina: 75€