English

Biodroga MD signature EGF/R procedūra

Epidermio augimo faktorius (sutrumpintai EGF) laikomas vienu iš naujos kartos aktyviųjų ingredientų. Tai ypač brangus ingredientas. Revoliucinius atradimus, padėjusius pamatus EGF atsiradimui ir greitai sėkmei padarė Stanley Cohen ir Rita Levi-Montalcini. 1986 metais jiems buvo suteikta Nobelio medicinos premija, už darbus, susijusius su EGF. Po to sekė daugelis tyrimų apie EGF panaudojimą kosmetikos produktuose. Tai suformavo bazę globaliam EGF paplitimui kosmetikos industrijoje.

Procedūros pradžioje oda nuvaloma ir tonizuojama. Atliekamas odos pilingas. Įmasažuojamas Biodroga MD Hialurono rūgšties 10% ir Hialurono rūgšties gelinis koncentratai. Uždedama kolageno kaukė (lakštas). Natūralus 100% kolagenas pasižymi staigiu stangrinamuoju ir puikiu drėkinamuoju bei raminamuoju poveikiais. Tinka sausai, išsausėjusiai ar jautriai odai. Tai biologiškas produktas, sudėtyje nėra kvapniųjų medžiagų ir konservantų. Pasižymi šaldančiu ir gaivinančiu poveikiu. Stangrina audinius, akivaizdžiai sušvelnėja raukšlės. Oda atrodo pailsėjusi ir jaunesnė.

Atliekamas limfodrenažinis masažas. Masažas padeda odos ląstelėms geriau pasisavinti reikiamą medžiagų kiekį. Masažo metu suaktyvinami pažeistų minkštųjų audinių regeneracijos procesai, slopinami uždegiminiai procesai, sustiprinamas imunitetas. Procedūros užbaigimui naudojami Biodroga MD Anti-age EGF Cell Booster serumas, Cell Booster paakių ir Cell Booster 24val. kremai.

60 min.
Kaina: 79€