English

BIODROGA SPA RITUALAS KŪNUI IR SIELAI

Tai – kūno procedūros, kurių metu Jūs tikrai pasijusite tikrai nuostabiai. Leisite sau kelioms valandoms pamiršti viską ir pasinerti į ramybės oazę.

Jums paruošiama hidroterapinė vonia, kurioje Jūs būtinai pagulėsite keletą minučių, kad atsipalaiduotumėte ir pamirštumėte visus dienos rūpesčius.

Vėliau Jums parinksime kūno šveitimą – taip pašalinsite negyvų odos ląstelių sluoksnį, išvalysite odą ir paruošite tolimesnėms procedūroms. Po to Jums atliekamas atpalaiduojantis viso kūno aliejaus masažas, procedūros metu naudojami specialūs akmenukai – nefrito ir avantiūrino mišinys. Nefritas valo audinius, stimuliuoja detoksikacijos procesus, suteikia odai energijos. Avantiūrinas gerina gijimą, ramina uždegimus. Tai sužadins visus jutimus ir sukurs unikalų gerovės pojūtį. Šios procedūros pagrindinis akcentas – Maitinantis pieno medaus įvyniojimas. Dėl sudėtyje esančių biologiškai aktyvių medžiagų jau po vienos procedūros rezultatas akivaizdus – oda tampa švelni ir minkšta kaip aksomas. Skatinama medžiagų apykaita, sausai dehidruotai odai suteikiama maksimali priežiūra. Biodroga maitinantis pieno medaus įvyniojimas raminamai veikia paraudusią sudirgintą odą – ji puikiai tinka saulėje perkaitintai odai. Sudėtyje esantis „veiksmingų medžiagų kokteilis“ per trumpą laiką atstato odos pusiausvyrą, pagerina odos elastingumą ir stangrumą, sutvirtina odos kontūrus.

Kaina: 80€
Kaina be hidroterapinės vonios: 70€