English

Anti Age Cell stangrinanti procedūra

Kamieninės ląstelės yra pirminės žmogaus ląstelės. Jos yra mūsų egzistencijos ir vystimosi šaltinis ir yra būtinos nepertraukiamiems atsinaujinimo procesams. Jos gali pačios save atgaminti dalindamos ląsteles. Mūsų kūnas visada pakeičia panaudotas ląsteles naujomis. Odos kamieninės ląstelės atsakingos už epidermio struktūrą ir vystimąsi. Vis dėlto gebėjimas atsinaujinti mažėja su amžiumi. Oda plonėja ir atsiranda raukšlės. Taip pat plastiškumas, stangrumas ir gebėjimas drėkintis pastoviai mažėja – oda sensta.

Biodroga Anti Age Cell linijoje yra revoliucinis ingredientas - PhytoCellTec Malus Domestica, kurio pagrindą sudaro senos ir dabar jau labai retai kada aptinkamos šveicariškos obelų veislės „Uttwiler Spätlauber“ obelų kamieninės ląstelės. Šios veislės obuoliai garsėja tuo, kad ilgai išsilaiko nesuvytę. Įmantri kultūrinių augalų ląstelių technologija įgalino išsaugoti obuolių kamienines ląsteles ir „uždaryti“ jas į kapsules liposomose. Jos naudojamos Anti Age Cell priemonėse odos nuosavų kamieninių ląstelių ilgaamžiškumui apsaugoti ir jų veiklai stimuliuoti. Oda atrodo gyvybingesnė ir putlesnė. Raukšlelės tampa akivaizdžiai mažesnės. PhytoCellTec Malus Domestica kovoja su laiko paliktais senėjimo požymiais.

Procedūros pradžioje oda nuvaloma ir tonizuojama. Atliekamas odos pilingas. Įmasažuojamas stangrinantis koncentratas. Užtepami Anti Age Cell paakių ir naktinį kremai. Atliekami tris skirtingi masažai. Akupresūrinis masažas stabdo odos senėjimą ir tuo pačiu puikiai atpalaiduoja. Poveikį papildo ir sustiprina giluminių audinių masažas „VITALIS", po kurio atliekama maloniai atpalaiduojanti „EFFLEURAGE" masažo procedūra. Užtepama ir palaikoma Anti Age Cell stangrinanti kaukė. Procedūros užbaigimui naudojamas Anti Age Cell stangrinantis dieninis kremas.

Derinant tarpusavy nuo senėjimo saugančius produktus ir trijų skirtingų masažų procedūras užtikrinama puiki odos būklė. Veiklieji ingredientai pasirinkti taip, kad veiktų kaip odos jaunystes eleksyras. Oda tampa lygesnė. Procedūra atpalaiduoja ir sušvelnina veido bruožus. Sustangrina konturus, pagerėja odos tonusas, išlyginamos negilios raukšlės. Poveikis išlieka akivaizdžiai pastebimas ir kitą dieną .Oda atrodo lygi ir švytinti. Sumažėja raukšlelės, veido kontūrai tampa stangresni.

90 min.
Kaina: 44€